top of page

Bireylerin ve Kurumların Satışlarını Hızlandırmak, Kârlılıklarını Artırmak ve Güvenilirliklerini Yükseltmek İçin Çalışıyorum. 

Hakkımda

HAKKIMDA

On sekiz yıldır Türkiye'nin en değerli kurumlarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyorum. Yayınlanmış üç kitabım var. Müzakere, satış ve güven uzmanlık alanlarım. 

Satış eğitimlerimde güncel bilgiler ile eğitim vererek sonuç alınmasını sağlıyorum. Müzakere eğitimlerim Harvard Üniversitesi'nin uygulamaya dönük içerikleri ile sunuluyor. Güven eğitimlerimde ise kişisel ve kurumsal güvenilirliği artırmayı, ve kırılan güveni nasıl tamir edebileceğimizi anlatıyorum. 

Dr Kayhan Yıldırım

Eğitimlerim

EĞİTİMLERİM

shutterstock_1311543557.jpg

MÜZAKERE BECERİLERİ

Bireysel ve kurumsal başarınızı artırmak için müzakere becerileri eğitimi ile her zaman daha fazlasına sahip olun. Kazanan her zaman siz olun.

shutterstock_1407653714.jpg

SATIŞ BECERİLERİ

Günümüz Türkiye'si için her zaman güncel satış bacerileri eğitimi ile daha fazla, daha hızlı ve sürdürülebilir satışlar yapın.

shutterstock_1311543815.jpg

GÜVENİN KURALLARI

Güven; öğrenilebilen ve geliştirilebilen bir beceridir. Hızlı güven oluşturun, güvenilirliğinizi artırın ve kırılan güveni nasıl tamir edebileceğinizi öğrenin. 

shutterstock_721918381.jpg

VERİMLİLİK ve ETKİLİLİK

Kişisel liderliğinizi geliştirmek için özel tasarlanmış bu eğitim ile; önceliklerinizi ve hedeflerinizi yönetin, zamanınızı verimli kullanın, proaktif ve daha etkili bir insan olun.

KİTAPLARIM

Müzakere ve Satış

ile ilgili

yayınlanmış kitaplarım.

istedigini-alma-sanatiden-iletisim-yayincilikkayhan-yildirim-kcm83872632-1-2afe63eb1b134bf
Kitaplarım

VİDEOLARIM

Videolarım
İnsanlar Neden Yalan Söyler?
Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz?
Liderlik Nedir Lider Nasıl Olunur
Daha Başarılı Nasıl Oluruz?
KAZANMA ODAKLI YAŞAMAK
İş Hayatında Müzakere
Referanslarım

REFERANSLARIM

akkok-holding1_edited.png
İletişim
bottom of page